Haber
Afyonkarahisar İscehisar İlçe Müftüsü Yaz Kur’an Kursu Öğrencileri Arasında Halı Saha Turnuvası Düzenledi
![](https://cigliajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/afyonkarahisar-iscehisar-ilce-muftusu-yaz-kuran-kursu-ogrencileri-arasinda-hali-saha-turnuvasi-duzenledi-M8dEONk3.webp)
Afyonkarahisar İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen yaz Kur’an-ı Kerim kurslarına katılan öğrenciler için halı saha turnuvası düzenlendi.
İscehisar ilçesinde başlayan turnuvada toplam 12 takımın 4 grupta mücadele edeceği belirtildi. Turnuva, İlçe Müftüsü Muhammed Koçyiğit’in yaptığı başlama vuruşuyla başladı. Turnuvanın belli aralıklarla yapılacağı ve etkinlik sonunda kazanan gruba çeşitli hediyeler verileceği kaydedildi. – AFYONKARAHİSAR